interplus

O nas

Zaufany operator

Od początku działalności w 2003 roku przyświeca nam jasny cel – stały rozwój firmy i udoskonalanie naszych usług, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom Klientów, a jednocześnie daje poczucie dobrze wykonanej pracy.

Szybko rozwijający się rynek usług telekomunikacyjnych i multimedialnych nie pozostawia złudzeń – liczą się ci, dla których elastyczność i otwartość na potrzeby Klientów, są zawsze najważniejszym wyznacznikiem.

Po 17 latach działalności jesteśmy jedną z największych firm telekomunikacyjnych w rejonie śląskim. Świadczymy usługi na terenie miast: Sosnowiec, Katowice i Czeladź.

Nasza kompleksowa oferta skierowana dla Klienta indywidualnego, biznesowego, Firm oraz instytucji publicznych , pozwala nam dokładnie określić potrzeby i pomóc w wyborze najkorzystniejszych dla Państwa usług.

Jako czołowy dostawca Internetu dla miasta Sosnowca, daliśmy się poznać szerokiej i zróżnicowanej grupie użytkowników, a ich lojalność oraz ciągle rosnące zainteresowanie naszymi usługami, świadczy nie tylko o jakości naszych usług, ale również o zaufaniu do naszej Firmy, którego nie zawiedziemy.

Serdecznie zapraszamy.