interplus

Monitoring

Gwarancja bezpieczeństwa

Oferowana przez nas usługa monitoringu, skierowana jest przede wszystkim do Firm i instytucji publicznych, jednakże i Klient indywidualny, chcący wyposażyć swój dom lub posesje w odpowiedni rejestrator – może liczyć na doradztwo i najlepsza ofertę, odpowiednią do stawianych wymogów.

Szerokie zastosowanie i ogromna funkcjonalność oferowanych urządzeń, pozwala wykorzystać je w wielu dziedzinach życia, nie tylko jako zabezpieczenie mienia, czy stałej obserwacji terenu, ale coraz częściej, system ten montujemy celem rozpoznawania pożądanych obiektów, co w praktyce przydatne jest do rozpoznawania twarzy (identyfikacja osób) lub identyfikacji charakterystycznych cech obiektów, jak choćby do odczytu numerów tablic rejestracyjnych itp.

Ciągła rejestracja zdarzeń, zmniejsza ryzyko kradzieży, zapobiega w znacznym stopniu aktom wandalizmu, przez co wpływa na poprawę bezpieczeństwa, zarówno w naszym domu, jak również w przestrzeni publicznej.

Proponowane przez nas kamery cechuje wysokiej klasy rozdzielczość, duży zasięg oraz niezawodność. Świetnie sprawdzają się w monitoringu miejskim, gdzie wykorzystywane są w wielu strategicznych punktach , pełniąc swego rodzaju nadzór i kontrolę.

Dla kogo?

Dla właścicieli
sklepów
Dla właścicieli
firm
Dla właścicieli
domów jednorodzinnych
Dla miasta