Strona Interplus wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
interplus
logowanie

Już ponad 1000 klientów.

Jesteśmy jedną z największych sieci komputerowych na Śląsku. Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. 
 

14 lat doświadczenia.

Od początku, czyli 2003 roku wprowadzamy nowoczesne rozwiązania w zakresie budowy sięci z dostępowej do Internetu. Skutkuje to jej szybkim rozwojem. Teraz z dumą możemy podkreślić, że sieć nasza jest jedną z najnowcześniejszych na rynku. 

 

Idziemy z duchem czasu.

Priorytetową wartością, określającą nasze działania, jest zadowolenie klientów. Jest to dla nas najlepsza reklama i świadectwo dobrze wykonanej pracy. Ich satysfakcja możliwa jest dzięki jakości świadczonych usług, jak również dobrze wyszkolonej i zorganizowanej załodze.

Mamy nadzieję, że współpraca z naszą firmą zapewni Państwu usługi wysokiej jakości oraz pozwoli wspólnie osiągnąć sukces.